Sítě proti hmyzu

Pevná síť s širším hliníkovým rámem s límcem po celém obvodu. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva zlatý dub. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé a černé. Montáž z interiéru pomocí otočných klipů a nevyžaduje vrtání či narušení okenního rámu. Vyměřuje se světlost okenního rámu, která se zadává do objednávkového formuláře. Možné je také provedení s vnitřním rohem.
 

Dveřní síť v pevném rámu určená zejména pro balkónové dveře. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva zlatý dub. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé a černé.

Montáž se provádí uchycením pantů pomocí šroubů k okennímu rámu. Panty jsou samouzavírací. Měříme vždy vnější rozměry mezi špaletami, přičemž nutno odečíst šířku pantů a šířku magnetického zámku po stranách. Do objednávkového formuláře tedy zadáváme čistý vnější rozměr rámu sítě. Možné je také provedení s vnitřním rohem.

 
 
Merops spol. s r. o., Strojnická 374, 735 62 Český Těšín, tel.: 558 740 438, e-mail: merops@merops.cz
Zapsáno u Krajského soudu v Ostravě , oddíl C , vložka 16697